Prezenty dla mola książkowego

Uwielbia czytać książki w każdej postaci. Ma swoich ulubionych pisarzy. Ogląda filmy oparte na podstawie jego ulubionych książek.

AKCESORIA OKOŁO KSIĄŻKOWE

Podczas czytania książek papierowych rzadko zdarza się, aby zacząć czytać książkę, nie oderwać się od niej i skończyć tego samego dnia. Chyba, że jest ona wyjątkowo krótka. Często, aby zaznaczyć moment w którym skończyliśmy czytać, bierzemy cokolwiek co mamy pod ręką: paragon, kawałek kartki lub bilet z podróży. Podaruj mu fajną zakładkę do książek.


cena: 27,00 zł
cena: 8,00 zł
cena: 12,80 zł
cena: 15,00 zł
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz

Dom nie jest jedynym miejscem, w którym czyta się książkę. Stwierdzilibyśmy, że w podróży czyta się najwięcej. Czy to w drodze do pracy, miasta czy podczas wakacyjnej wycieczki. Książki niestety niszczą, gniotą się, jeżeli są przerzucane z miejsca na miejsca. Podaruj mu fajny pokrowiec, który zapobiegnie tego typu sytuacjom.


cena: 200,00 zł
cena: 45,00 zł
cena: 60,00 zł
Zobacz
Zobacz
Zobacz

Nieraz zdarza się, że książki pożycza się dla kogoś. Często nie wracają one do rąk właściciela z kilku powodów. Książka tak się spodobała, że ktoś jej po prostu nie chce oddać. Albo po prostu zapomniał czyja to książka. Idealnym prezentem w takiej sytuacji jest pieczątka Ex Libris, czyli sygnowany znak właściciela książki. Tutaj pieczątki do kupienia dostępnej na portalu Dawanda.


cena: 55,00 zł
Zobacz

Możecie też znaleźć drukarnię, która na zamówienie wykona Wam pieczątkę z własnym rysunkiem.

DESIGN
Mól książkowy kojarzy się z książką w ręku, ciepłym kocem i kubkiem kawy lub herbaty. Kubek to właśnie taki fajny prezent. Nie musi być koniecznie z motywem książki.


cena: 49,00 zł
cena: 29,00 zł
Zobacz
Zobacz

Dla osób posiadających ogromną bibliotekę w swoim domu, podpórka na książki na pewno się przyda.


cena: 291,60 zł
cena: 291,60 zł
Zobacz
Zobacz

KULTURALNIE
Niektóre książki są tak niesamowite i posiadają rewelacyjne przemyślenia oraz cytaty, że chcemy je gdzieś zapisać. Książki dają też nam dużo do myślenia na różne tematy: życiowe, historyczne czy twórcze. Przydałby się fajny zeszyt, aby można było to wszystko notować.


cena: 291,60 zł
cena: 291,60 zł
Zobacz
Zobacz

Jak książka jest dobra, to prawdopodobnie będzie nakręcony na jej podstawie film. Często jest tak, że filmy są rewelacyjnym uzupełnieniem książki. Nasz mól książkowy na pewno będzie chciał obejrzeć ekranizację jego ulubionych książek. Podaruj mu bilet do kina na ten film albo jego wersję dvd. Tutaj kilka propozycja najlepszych ekranizacji wszechczasów według rankingu WP oraz kilka dobrych filmów opartych na książkach z ostatnich lat.


Adwokat Diabła
cena: 28,60 zł
Angielski Pacjent
cena: 20,39 zł
Czas Apokalipsy
cena: 18,61 zł
Zobacz 
Zobacz 
Zobacz
Forrest Gump
cena: 18,61 zł
Igrzyska Śmierci
cena: 26,99 zł
Lista Schnidlera
cena: 17,99 zł
Zobacz 
Zobacz 
Zobacz 
Lot nad kukułczym gniazdem
cena: 73,80 zł
Ojciec Chrzestny
cena: 27,93 zł
Raport mniejszości
cena: 18,61 zł
Zobacz 
Zobacz
Zobacz 
Snajper
cena: 48,41 zł
Władca Pierścieni
cena: 82,62 zł
Zobacz
Zobacz

KSIĄŻKI ELEKTRONICZNE
Jeżeli uwielbia czytać książki, czytnik elektroniczny może okazać się genialnym pomysłem. Uważasz, że czytanie książek na czytniku to nie to samo co książka papierowa? Zgadzam się. Ale masę moli książkowych uwielbia czytać książki w obydwu wersjach (papierowej i elektronicznej). Książki elektroniczne są zbawieniem dla ludzi, którzy dużo czytają w podróży. Jest on lżejszy od książki, skończysz jedną i możesz sięgać po drugą.

Nie wiesz jaki czytnik kupić? Sprawdź nasze propozycje czytników elektronicznych w zależności od potrzeby i budżetu.


Kindle
Kindle – czytnik ebooków
Najpopularniejszy czytnik na świecie w wersji klasycznej.
cena: 338,00 zł
Zobacz

Razem z czytnikiem możesz podarować pokrowiec. Albo jeżeli posiada już czytnik, pokrowiec jest właśnie tym to co mu może jeszcze brakować.


cena: 65,00 zł
cena: 154,00 zł
Zobacz 
Zobacz 

Więcej pokrowców możecie znaleźć w sklepie Media Markt.

PO PROSTU KSIĄŻKA
Może to być książka w formie papierowej. Teraz pytanie jaka? Może ma swój profil na lubimyczytac.pl albo biblionetka.pl? Zajrzyj tam, zobacz jakie książki już przeczytał i wtedy dowiesz się jaki jest jego ulubiony autor albo jaką tematykę preferuje. Deskrytnie zapytaj się jakie książki by Ci polecił, a najlepiej jak prześlę właśnie swój profil na jednym z tych portali, bo wtedy możesz zobaczyć jakie oceny wystawił danym książkom.

Książki w formie papierowej znajdziesz na stronie Matras.
Książki w formie elektroniczne (ebooki) znajdziesz na stronie Woblink lub Ebookpoint.

Jak wysłać komuś książkę w formie elektronicznej? Sprawdź to na tym blogu.

BONY PREZENTOWE
Jeżeli chcesz poświęcić mniej czasu na szukaniu książki, podaruj mu po prostu karte prezentową. Wtedy masz pewność, że on sam wybierze sobie dobrą książkę.

Kup bon prezentowy na książki papierowe w sklepie internetowym Matras.
Tutaj znajdziesz bon prezentowy na książki elektroniczne:

Woblink
Ebookpoint
Zobacz 
Zobacz
Share on Facebook0Share on Google+0Pin on Pinterest0